Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2017-11-30 odsłon: 323        
Inauguracja - Galerii w Ratuszu
fot. SPI www.stargard.com.pl Krzystof Lizut
W przerwie wtorkowej sesji Rady Miejskiej odbył się wernisaż prac twórców działających w Stowarzyszeniu „Brama”. W ten sposób zainaugurowano w Stargardzie kolejne miejsce, w którym możemy oglądać dokonania artystów plastyków - „Galeria w Ratuszu”.
Pomysł utworzenia „Galerii w Ratuszu” wyszedł ze Stargardzkiego Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Plastycznych „Brama” i uzyskał poparcie prezydenta Rafała Zająca, który objął Galerię patronatem. Miasto współfinansuje też organizowane w Ratuszu wystawy, któe będą odbywały się co miesiąc, w czasie przerwy w obradach radnych. Galeria zlokalizowana jest na parterze, na korytarzu przy Urzędzie Stanu Cywilnego.

Najnowsza, a zarazem pierwsza ekspozycja stanowi podsumowanie 25-lecia działalności „Bramy”. Uroczystego otwarcia wystawy dokonał przewodniczący Rady Miejskiej Marcin Przepióra.

źródło: stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Pęzinie
 
SANDAŁ MĘSKI - ESCOTT

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia