Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Najnowsze posty forum: Ukrainiec ? ...
Najnowsze posty aktualności: :-) ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2017-06-02 odsłon: 426        
Izba walczyła w deblu
fot. www.stargard.pl
I Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Prezesa Stargardzkiej Izby Gospodarczej odbył się na kortach przy ul. Broniewskiego 19. Triumfowali w nim Arkadiusz Skrzypczak i Jerzy Sudra.
To kolejna impreza mająca na celu integrację lokalnego środowiska gospodarczego. W tamtym roku SIG zorganizował grilla połączonego z koncertem jazzowym. Współorganizatorem turnieju deblowego był Stargardzki Ośrodek Tenisowy, który posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zawodów tenisa ziemnego i zapewnił profesjonalną organizację spotkania. W Turnieju udział wzięło 32 zawodników, w tym 3 zawodniczki, reprezentujący lokalne firmy.
- Myślę, że takie spotkania jak to, są bardzo ważne aby jednoczyć, konsolidować środowisko przedsiębiorców. To ułatwia i otwiera przyszłe kontakty biznesowe. Turniej dostarczył sportowych emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom. Poziom był wyrównany, lecz w ocenie zawodników najważniejsza była integracja przy dobrej, sportowej rywalizacji – mówi Krzysztof Kowalczyk, prezes Stargardzkiej Izby Gospodarczej. Turniej został połączony z piknikiem rodzinnym z grillem dla przedsiębiorców zrzeszonych w SIG.

I Puchar Prezesa SIG zdobyli: Arkadiusz Skrzypczak i Jerzy Sudra. Dodatkową nagrodą był Puchar Fair Play, który otrzymała Mirosława Żwierełło.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Bardzo tania działka
 
Sandałki KORNECKI

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia