Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-12-11 odsłon: 244        
Jak dobrać jeansy do sylwetki?
fot. Marketin9
Każda kobieta jest w trakcie poszukiwania doskonałej pary dżinsów w pewnym momencie swojego życia. Jest to proces wymagający wysiłku, staranności i wytrzymałości. W skrajnych przypadkach to nieuniknione wyszukiwanie stylu może trwać nieskończenie wiele godzin, doprowadzić Cię do nadużycia kofeiny i sprawić, że ostatecznie będziesz mieć dość i się poddasz.
Klasyczne niebieskie jeansy będą przydatne przez cały rok, dlatego ważne jest, aby znaleźć takie, które dobrze pasują do Twojej sylwetki, a ponieważ zadanie znalezienia tego idealnego dopasowania może wydawać się zniechęcające mamy kilka wskazówek! Każdy zasługuje na znalezienie idealnej pary jeansów - więc spójrz na ten mini przewodnik po dżinsach poniżej i pozwól sobie uprościć wyszukiwanie, zanim zobaczysz ofertę na https://manwoman.co/pl/.


Idealne jeansy dla „gruszki”

Typ ciała w kształcie gruszki ma tendencję do największej objętości w dolnej połowie. Najlepiej, gdybyś szukała pary umiarkowanych rurek - ich opływowe dopasowanie stworzy elegancki. Pamiętaj, aby trzymać się z dala od dżinsów z wysokim stanem - skracają nogi i powodują nieproporcjonalny efekt.


Idealne jeansy dla „jabłka”

Panie o takiej sylwetce potrzebują by, dżinsy je nieco wyszczupliły w talii, ponieważ mają tendencję do przybierania wagi w tych okolicach. Wybierz krój, który ma prostą nogawkę, aby pokazać swoje atuty. Unikaj:


bardzo ciasno dopasowanego kroju

spodni z wysokim stanem


Idealne jeansy dla „klepsydry”

Jeśli masz pełne kształty, ale proporcjonalne – to taki zrównoważony typ ciała, nazywamy „klepsydrą”. Osoby z taką figurą nosić prawie każdy krój. ale ważne jest, aby pokazać swoje kształty we właściwy sposób, a rurki zrobią to doskonale. Upewnij się również, że wybierasz parę, która nie jest zbyt niska, jeśli chodzi o stan – chyba, że chcesz pokazać trochę za dużo za każdym razem, gdy siadasz.... Jeśli masz ochotę wypróbować czegoś nowego – wybierz jeansy z wyprofilowaną talią, prawdopodobnie będziesz prezentować się naprawdę rewelacyjnie!

źródło: Marketin9Komentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
KLAPKI damskie koturny

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia