Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2017-04-04 odsłon: 434        
Jedenastka przedstawia się
„Jedenastka przedstawia się” („Elf stellen sich vor”) pod tym tytułem odbywa się wystawa i siódma edycja prezentacji berlińskich artystów w gmachu Humboldt- Bibliothek w Berlinie.

Otwarcie eventu i wernisażu wystawy w dniu 29 marca 2017 roku przez panią burmistrz Berlin -Reinickendorf K.Schultze-Berndt oraz prelekcja honorowego gościa Paul Spies - dyrektora Muzeum Miasta Berlin to istotne punkty prestiżowego wydarzenia, które stanowiło próbę przedstawienia potencjału artystycznego Berlina.
W gronie artystów, którzy zostali zaproszeni do prezentacji na tym wydarzeniu, jest stargardzka malarka Bernadeta Wdzięczna, w której obrazach przesyconych nostalgią
i potrzebą zatrzymania świata który odchodzi, centralną uwagę zajmuje człowiek a użycie starych tkanin, chust tworzy je unikatowymi.
Zaprezentowano jedenastu wyróżnionych międzynarodowych artystów tworzących
w Berlinie pochodzących ze Szwecji, Syrii ,Łotwy, Polski i Niemiec.
Zaproszeni goście mieli możliwość zapoznania się z różnorodnością i osiągnięciami artystycznymi twórców, bowiem znaczną część wernisażu stanowiły indywidualne prezentacje zaproszonych artystów.
Wystawa trwa od 30.03.17 do 29.04.17

Komentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Budowlana Morzyczyn
 
KACPER męski pantofel

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia