Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2017-04-04 odsłon: 465        
Jedenastka przedstawia się
„Jedenastka przedstawia się” („Elf stellen sich vor”) pod tym tytułem odbywa się wystawa i siódma edycja prezentacji berlińskich artystów w gmachu Humboldt- Bibliothek w Berlinie.

Otwarcie eventu i wernisażu wystawy w dniu 29 marca 2017 roku przez panią burmistrz Berlin -Reinickendorf K.Schultze-Berndt oraz prelekcja honorowego gościa Paul Spies - dyrektora Muzeum Miasta Berlin to istotne punkty prestiżowego wydarzenia, które stanowiło próbę przedstawienia potencjału artystycznego Berlina.
W gronie artystów, którzy zostali zaproszeni do prezentacji na tym wydarzeniu, jest stargardzka malarka Bernadeta Wdzięczna, w której obrazach przesyconych nostalgią
i potrzebą zatrzymania świata który odchodzi, centralną uwagę zajmuje człowiek a użycie starych tkanin, chust tworzy je unikatowymi.
Zaprezentowano jedenastu wyróżnionych międzynarodowych artystów tworzących
w Berlinie pochodzących ze Szwecji, Syrii ,Łotwy, Polski i Niemiec.
Zaproszeni goście mieli możliwość zapoznania się z różnorodnością i osiągnięciami artystycznymi twórców, bowiem znaczną część wernisażu stanowiły indywidualne prezentacje zaproszonych artystów.
Wystawa trwa od 30.03.17 do 29.04.17

Komentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Marianowie
 
KACPER sandał damski

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia