Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".

Kalendarium imprez
Wiadomości

2016-04-12 odsłon: 527
Kasia z wróciła z Bułgarii z brązem
Katarzyna Mądrowska, zawodniczka Klubu LKS Feniks Pesta Stargard, stypendystka Prerzydenta Miasta zdobyła brązowy medal podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy U-23 w zapasach kobiet. Zmagania odbywały się w Bułgarii.
Nasza reprezentantka wystartowała w kategorii 60 kg. Stoczyła dwa pojedynki. W pierwszym przegrała. Walkę o brąz wygrała na punkty z zawodniczką z Bułgarii, która jest aktualną brązowa medalistką Mistrzostw Świata seniorek, zorganizowanych w ubiegłym roku w Las Vegas.

Kasia została zakwalifikowana do startu w Mistrzostwach Europy w kategorii 60 kg po wygranych międzynarodowych turniejach w Austrii i Bułgarii oraz Pucharze Polski
w Raciborzu. Trenerem zawodniczki jest Mariusz Kucharczyk.