Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2017-11-22 odsłon: 208        
Katarzyna Mądrowska na MŚ U 23
Już w czwartek będzie można oglądać zmagania najlepszych zapaśniczek świata w wieku do 23 lat, a wśród nich stargardziankę Katarzynę Mądrowską.
- Kasia będzie walczyła w czwartek 23 listopada. Walki eliminacyjne rozpoczynają się o godzinie 10.00 i trwają do 15.00. Finały, miejmy nadzieję z udziałem naszej zawodniczki, od 18.00 do 20.30. Jest to kolejny start Katarzyny w imprezie rangi mistrzowskiej, z czego jako trener bardzo się cieszę – mówi Mariusz Kucharczyk.

Zawodniczka Feniksa Pesty Stargard zdobywała już medale mistrzostw Europy i Świata w różnych grupach wiekowych i jest multimedalistką mistrzostw Polski seniorek.

- Każde zawody to inny turniej. Liczymy na dobry występ, lecz nie ukrywamy, iż naszym celem jest udział w Igrzyskach Olimpijskich – mówi trener Kucharczyk.

Katarzyna Mądrowska jest objęta szkoleniem centralnym. W przygotowaniach wspiera ją Polski Związek Zapaśniczy, TEAM100, a także Miasto Stargard oraz firmy PESTA i ZZO.

Walki będzie można obejrzeć online na stronie internetowej. Znajdują się tam też przydatne informacje o występujących na Mistrzostwach Świata w Bydgoszczy innych zawodnikach kadry Polski.
Komentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka Dobrzany
 
SZPILKA ACORD - skórzana

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia