Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-10-11 odsłon: 117        
Kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków i nie mając prawa jazdy
Policjanci Oddziału Prewencji Policji ze Szczecina podczas pełnienia służby na terenie naszego miasta zatrzymali do kontroli kierowcę audi, który nie miał zapiętych pasów. Funkcjonariusze ustalili, że 30 latek nie posiada prawa jazdy a ponadto prowadził auto mając aktualny zakaz prowadzenia pojazdów. Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków.
Wczoraj uwagę funkcjonariuszy ze Szczecina pełniących służbę na terenie Stargardu zwrócił na siebie kierowca audi, który na jednej z ulic prowadząc auto na widok patrolu zaczął nerwowo zapinać pas bezpieczeństwa. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że 30 latek nie posiada prawa jazdy. Mężczyzna podczas interwencji nerwowo się zachowywał wzbudzając podejrzenie mundurowych, że coś ukrywa.

Podejrzenie to było słuszne, ponieważ mundurowi znaleźli u kierowcy audi susz roślinny, który poddany badaniu wykazał, że jest to marihuana.
Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna posiada także aktualny zakaz prowadzenia pojazdów.

Za popełnione przestępstwa oraz wykroczenia 30 latek odpowie przed sądem.


źródło: Policja StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
TREKKING DAMSKI

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia