Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty aktualności: konkurs był ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2020-12-04 odsłon: 219        
Kino na Mikołajki
fot. UM Stargard
Kino Stargardzkiego Centrum Kultury to miejsce chętnie odwiedzane przez mieszkańców w różnym wieku. Niestety w związku z pandemią koronawirusa zostało zamknięte. Ulubione kino można jednak wesprzeć w tym trudnym czasie. Wystarczy kupić bilety do wykorzystania na później i np. sprezentować je na zbliżające się Mikołajki.
E-bilety są do kupienia tutaj. To bardzo proste. Wystarczy wskazać na mapie województwo, a następnie wybrać z listy konkretne kino. Można kupić dowolną liczbę wejściówek do wykorzystania po ponownym otwarciu placówki. Po płatności zamawiający otrzymuje na swój e-mail kod, który zostanie później wymieniony na bilet. To dobry pomysł na prezent np. na Mikołajki lub pod choinkę – obdarowany będzie mógł wybrać się na dowolny film.

W akcji bierze udział kilkadziesiąt kin z całej Polski. Warto teraz wesprzeć ulubione miejsce, żeby po powrocie do normalności również mogło kontynuować działalność. Kino SCK cieszy się dużą popularnością wśród stargardzian. Wielu z nich nie może się doczekać ponownego otwarcia. Dobrze więc już teraz zaopatrzyć się w taki bilet na później i wykorzystać go w dowolnym terminie.

źródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia