Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2017-11-21 odsłon: 368        
Klimatyczna wystawa w Urzędzie Miejskim
fot. www.stargard.pl
Magia kolorów i serce włożone w prace - to najkrótsza charakterystyka wystawy zatytułowanej „Jesień” otwartej w Urzędzie Miejskim. Autorami klimatycznej ekspozycji są podopieczni Polskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie, które obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia powstania.
Przy ul. Czarnieckiego 17 zaprezentowane są prace uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej i Środowiskowego Domu Samopomocy – dwóch placówek kierowanych przez PSONI. Na wystawę składają się: ceramika, ozdoby do kuchni i salonu, puszki i słoiki przybrane w jesienne kolory, a także obrazy i prace plastyczne. Są też zdjęcia z 25 lat funkcjonowania w Stargardzie Stowarzyszenia, głównie przedstawiające otwarcia i inauguracje czterech placówek działających w strukturze PSONI. Jest w nich obecnie 154 podopiecznych. Ekspozycję w stargardzkim Urzędzie Miejskim mieszkańcy mogą oglądać do końca listopada.

Kolejnym elementem obchodów ćwierćwiecza istnienia PSONI będzie wystawa w Bramie Wałowej zatytułowana „Ciche anioły”, której wernisaż odbędzie się 30 listopada. Anielskie prace będzie można oglądać do 20 stycznia.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Insko dzialka budowlana
 
TREKKING DAMSKI

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia