Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2017-09-15 odsłon: 251        
Kobiece przemyślenia Anastazji
Wrzesień i nadchodząca Jesień w Galerii Ex Librisu Książnicy Stargardzkiej należą do kobiety, do jej przemyśleń, refleksji i doświadczeń. A jest nią znakomita artystka z Ukrainy Anastasia Melnikowa. Swoim talentem potwierdza, że w tak niewielkich formach graficznych, jakimi są ekslibrisy, można pomieścić tak wiele treści.
Głównym motywem i przewodnią narrację jej prac stanowią kobiety, niekiedy rozmarzone, czasem nieśmiałe, te w gruncie rzeczy romantyczne, ale również kobiety odważne i uparte. Każdy ekslibris przyciąga widza wyrafinowaniem i szczegółowością. Wszystkie prace wykonane są techniką akwaforty z akwatintą i drukowane są w wielu kolorach. Każdy wydruk jest jeszcze przez artystkę indywidualnie malowany akwarelą lub kredką akwarelową, co uszlachetnia i podnosi ich wyraz artystyczny, a także sprawia, że wszystkie kopie z nakładu są jednakowe i mają oryginalny charakter.
Anastasia Melnikowa urodziła się w 1989 w Kijowie w rodzinie malarza Aleksandra Melnikowa. W latach 2007 - 2013 studiowała i ukończyła wydział grafiki Narodowej Akademii Sztuk Pięknych i Architektury w pracowni prof. A. V. Chebykyna. W 2013 roku wstąpiła do Krajowej Unii Artystów Ukrainy. Ma na swoim koncie liczne wystawy zarówno w swoim kraju jak i poza jego granicami. W 2012 roku z rąk Prezydenta Ukrainy otrzymała grant dla młodych artystów w dziedzinie sztuk pięknych. Teraz możemy podziwiać jej prace w Galerii Ex Librisu Książnicy Stargardzkiej.

Komentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działki nad Miedwiem
 
KLAPKI damskie koturny

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia