Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2017-10-04 odsłon: 540        
Kolejne mistrzostwo Katarzyny Mądrowskiej
fot. Feniks Pesta Stargard
Zawodniczka Feniksa Pesty Stargard zdobył tytuł akademickiej mistrzyni Polski w zapasach. Katarzyna Mądrowska dodatkowo została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.
Przez cały turniej rozgrywany w Zgierzu, podopieczna Mariusza Kucharczyka nie straciła ani jednego punktu. – Kasia po raz kolejny udowodniła, że jest najlepsza w kraju w swojej kategorii wagowej. Mnie cieszy bardzo to, że Kasia została uznana za najlepszą zawodniczkę całego turnieju – cieszył się trener Kucharczyk.

Ubiegły tydzień był dobry dla naszych zapasów. Świetnie bowiem spisali się też inni nasi zawodnicy, którzy pojechali do Krotoszyna na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Zdobyliśmy tam trzy medale. Srebro wywalczyła w kat. 37 kg Aleksandra Szechowcowa. Brązowe medale zdobyli: w kategorii 35 kg Kuba Matwiejczyk, a w kat. 52 kg Nina Jassa. Ponadto 12 miejsce w kat. 59 kg zajął Kamil Wolański.

- Ola Szechowcowa to zawodniczka, która reprezentuje nasze barwy od tego roku, wcześniej trenowała na Ukrainie. Nina Jassa na treningi dojeżdża systematycznie ze Szczecina od kilku lat. Jest utalentowaną zawodniczką, rokującą na wysokie miejsca w starszych grupach wiekowych. Natomiast Kuba Matwiejczyk uczeń Szkoły Podstawowej nr 5, w Krotoszynie stoczył 3, z czego 2 wygrał. Według mojej oceny Kuba stoczył najlepsze walki z wszystkich naszych zawodników podczas występów w Krotoszynie. Ogromne postępy, jakie odnotowuje to efekt systematycznej i ciężkiej pracy na treningach – mówi o swoich młodych podopiecznych Mariusz Kucharczyk.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułu

@wierny kibic
2017-10-05 11:40:09
Gratulację dla Pani Kasi Mądrowskiej, jest nie do pokonania w Polsce, tylko szkoda,że jest słaba za granica bo brak jej dobrego trenera Międzynaroddowego, bo tam walczą bardzo silni zawodnicy i dotego w bardzo brutalny sposób, a Pani Kasia jest zawodnicza bardzo dolikatna i intyligentą, nie chciała by nikomu zrobic krzywdy, a tak sie nie da walczyć trzeba być silną i brutalną tak jak to robia inni. Ale pomio to Życzę Pani Kasi Mądrowskiej samych sukcesów i tylko złotych medali.
Oceń post: +0 / -0
!
!
Mały Kaziu
2017-10-05 14:20:09
No cóż to jest sport walki. Co prawda nie łamie się tam szczęk ani kości, ale zawsze to walka i jak ktoś jest delikatny jak Gołota to niestety nie nadaje się i lepiej niech się zajmie księgowością.
Oceń post: +0 / -0
@BJJ-FAN
2017-10-05 16:07:11
Nie skromnie,poporostu propaganda sukcesu.Poziom mistrzostw akademickich b.niski sportowo i frekwencja mała.Ta p. Mądrowska stoczyła dwie walki -razem trzy zawodniczki w wadze.W innych wagach podobnie, góra czteru zawodniczki.A u męskich jeszcze gorzej,bo nawet pojedynczy zawodnik w wadze.Słowem takie akademickie-resortowe zawody,jak mistrzostwa LZS, na których jest dużo większa obsada zawodników.Informacje przekazują zainteresowani na miarę swoich celów,bo brak przekazów dzienikarzy -znających tematykę sportową.
Oceń post: +0 / -0
@anonimowy
2017-10-05 16:36:39
Czyli Amatorka a my tu się ekscytujemy nie wiedzieć czym?
Oceń post: +0 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działki nad Miedwiem
 
KLAPKI NIK profilowane

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia