Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Najnowsze posty forum: Ukrainiec ? ...
Najnowsze posty aktualności: :-) ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2017-08-07 odsłon: 407        
Konferencja prasowa posła Michała Jacha.
Poseł Jach opowiedział o ważnych inwestycjach w Stargardzie, które już uzyskały wsparcie polskiego rządu, a także o tych, które są lub zostaną ujęte w planach poszczególnych ministerstw.

Komentarze do artykułu

@anonimowy
2017-08-08 06:15:49
To chyba była konferencja mająca na celu ponarzekać sobie jaki to zły człowiek ten Geblewicz.
Oceń post: +2 / -0
@Jan
2017-08-08 09:17:01
Może pan poseł razem z całym Prawem i Sprawiedliwością w Stargardzie zacznie od początku jeszcze raz:

1) Autobusy MZK są w większości finansowane przez "zdradziecką" Unię Europejską, co to zabrania dewastacji puszczy i prawa w Polsce, dokładnie zamówienie MZK realizowane jest w ramach ogólnopolskiego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014- 2020, Oś priorytetowa 6 Rozwój niskoemisyjnego transportu zbiorowego w miastach, Działanie 6.1 Rozwój publicznego transportu zbiorowego w miastach.

2)Co do hali sportowej, to jednostka podlegla Starostwu Powiatowemu uzyskała dofinansowanie (de facto nie miasto, ale powiat). Dofinansowanie o które nominowana przez PiS dyrektor ZS5 próbowała uzyskać od "miasta". Tak dla przypomnienia: twojeradio.fm/news.php?readmore=3323 Wiemy, że zaczyna sie kampania wyborcza, ale proszę pokazać realne dokonania dla naszego miasta, nie jakieś sprawy, które albo rozpoczęły się przed rządami PiSu, albo nie dotyczą "miasta" w rozumieniu podziału administracyjnego kraju.

Panie pośle Jach, jesteście tylko dysponentem tych otrzymanych od UE pieniędzy. Tak samo z pieniędzmi podatników, także nie obiecujcie szturmując już na stołki w przyszłorocznych wyborach złotych gór. Bo takie obiecanki podsumowała krótko M. Thatcher: "Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy"

Nadmienię również,że Olgierd Geblewicz wypowiedział się jasno: "W dniu 6 lutego 2017 r. Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego wystąpił do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o dofinansowanie stargardzkiej Kolegiaty wraz z 22 inwestycjami z obszaru kultury. To Minister Kultury zdecydował o nie przyznaniu dofinansowania tej inwestycji. Poseł Michał Jach nie walczył i dalej nie walczy o zmianę decyzji Wicepremiera Piotra Glińskiego. Zamiast tego okłamuje zachodniopomorską opinię publiczną. Wszelkie te sprawy mają odzwierciedlenie w posiadanej przez Urząd Marszałkowski korespondencji z resortem Kultury."

Także dla pełnej transparentności, czekamy aż poseł Jach przedstawi dokumentację tj korespondencję w sprawie kolegiaty. Inaczej będzie kłamczuszkiem?
Oceń post: +4 / -0
@anonimowy
2017-08-08 11:12:13
Ta obok to Kempa?
Oceń post: +2 / -0
@waldek
2017-08-09 14:41:14
Panie pośle mam dwa pytania : 1-sze to kiedy wraszcie zaczną odpowiadać media szkalujące Polskę .Okropna narracja należącego do Niemców tygodnika. Sugeruje, że za zniszczenie Warszawy odpowiedzialni są... Polacy! AK Na profilu kontrolowanego przez niemiecki kapitał tygodnika "Newsweek Polska", gdzie redaktorem naczelnym jest kontrowersyjna postać Tomasza Lisa, ukazał się post sugerujący, że za zniszczenie przez Niemców Warszawy odpowiedzialni są... Polacy! Jestem w stanie pojąć różne spojrzenia na kwestię zasadności decyzji o wybuchu Powstania, ale niezaprzeczalnym faktem jest to, że Warszawę zniszczyli Niemcy, a naród napadnięty zawsze ma prawo się bronić. Tu nie można sugerować innych narracji! Uważam ,że należy zdelegalizować ten szmatławiec dość obrażania Polski i Polaków !!!!! PO drugie kiedy wreszcie przestaną nas okradać pseudo biznesmeni dysponujący drogami państwowymi i wybudowanymi za państwową kasę . Przejazd A2 do granicy z Niemcami i z powrotem to koszt równy winiecie na cały rok w Szwajcarii! Po tym jak 1 marca doszło do kolejnej podwyżki opłat pobieranych na bramkach wjazdowych na A2, łączny koszt podróży tą autostradą ze Świecka (granica z Niemcami) do węzła Stryków (pod Łodzią) wynosi 84,90 zł. W dwie strony robi się już prawie 170 zł. O tym, że to absurdalnie wysoka kwota niech świadczy fakt, iż w Szwajcarii za jej równowartość można kupić całoroczną winietę na nielimitowane przejazdy wszystkimi autostradami (1763 km) i drogami głównymi (ponad 3000 km)!
Oceń post: +3 / -0
@anonimowy
2017-08-29 16:46:27
Ten człowiek nic nie potrafi a i w Komisji wojskowej też plecie banialuki. WSTYD.
Oceń post: +0 / -0
@jp
2017-08-29 16:50:02
Ten człowiek nic nie potrafi a i w Komisji wojskowej też plecie banialuki. WSTYD.
Oceń post: +0 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Bardzo tania działka
 
KACPER sandał damski

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia