Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-05-10 odsłon: 526        
Konkurs fotograficzny - Przyroda Powiatu Stargardzkiego
fot. Powiat Stargardzki
Starosta Stargardzki Iwona Wiśniewska serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Przyroda Powiatu Stargardzkiego” w ramach projektu ,,Bobrowa Polana IV – podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców powiatu stargardzkiego”. Zadaniem jest wykonanie zdjęcia o tematyce przyrodniczej, ukazującego naturalne piękno powiatu stargardzkiego.
Konkurs odbywa się na Facebook’u w dniach od 1.05.2018 r. do 30.09.2018 r. Każdego miesiąca, jury – tj. użytkownicy Facebook’a, głosują na najlepsze zdjęcie poprzez zaznaczenie opcji „lubię to”. Fotografia z największą ilością „polubień” w danym miesiącu wygrywa.

Konkurs adresowany jest do wszystkich zainteresowanych fotografią. Do wygrania atrakcyjne nagrody: dyski zewnętrzne oraz gadżety.

Szczegóły w regulaminie. Strona konkursu na Facebook`u: https://www.facebook.com/Przyroda-Powiatu-Stargardzkiego-1901226330169020/

Zachęcamy do udziału w konkursie i odkrywania bogactwa przyrodniczego powiatu stargardzkiego.


Załączniki - kliknij aby pobrać:
- Regulamin


źródło: Powiat StargardzkiKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia