Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2020-03-10 odsłon: 339        
Konopnickiej – przebudowa
fot. zdp.stargard.pl
Jak informuje Zarząd Dróg Powiatowych, 15.03. (niedziela) rozpoczną się prace na ul. M. Konopnickiej. Inwestycja obejmie odcinek od skrzyżowania z ul. Dworcową do skrzyżowania z ul. J. Piłsudskiego. Przebudowa tej drogi prawdopodobnie potrwa do końca maja.
Na czas robót w tym miejscu zmieniona zostanie organizacja ruchu. Od niedzieli (15.03.) samochody pojadą w jednym kierunku od skrzyżowania z ul. J. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Dworcową. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i zwrócić uwagę na znaki drogowe. Inaczej pojadą też autobusy MPK.

Nawierzchnia ul. M. Konopnickiej zostanie wymieniona. W ramach inwestycji planowany jest także remont chodników. Na skrzyżowaniu tej drogi z ul. Dworcową pojawi się sygnalizacja świetlna. Kolejne światła będą kierować ruchem na skrzyżowaniu z ul. Towarową. Dodatkowo na ul. M. Konopnickiej i ul. Pierwszej Brygady zostanie wykonane oznakowanie poziome i pionowe.

źródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
KACPER sandał damski

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia