Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-10-13 odsłon: 181        
Konsultacje w sprawie ulicy Niepodległości
Zapraszamy mieszkańców we wtorek (23 października) na spotkanie z projektantem i urzędnikami odpowiedzialnymi za wykonanie dokumentacji obejmującej budowę chodnika wraz z przejściem dla pieszych przy ul. Niepodległości.
Konsultacje dotyczą budowy chodnika o długości 435 m bieżących wzdłuż ulicy Niepodległości – począwszy od skrzyżowania z ulicą Norwida i dalej na wysokości przedszkola w kierunku rogatek miasta. Przygotowana dokumentacja projektowo-kosztorysowa swoim zakresem obejmuje również budowę wyniesionego przejście dla pieszych przez ul. Niepodległości ( na wysokości ul. Powstańców Warszawy i przystanku MPK), który to projekt został zgłoszony i wybrany do realizacji w ramach Stargardzkiego Budżet Obywatelski 2019.

Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miejskim przy ul. Czarnieckiego 17, w sali 111 (I piętro), we wtorek 23 października. Początek o 16.00.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Jęczydół 85 tyś
 
TREKKING DAMSKI

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia