Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-07-11 odsłon: 242        
Krzywoustego – pojedziemy inaczej
fot. SPI www.stargard.com.pl Krzystof Lizut
Trwa gruntowna przebudowa jednej z najważniejszych dróg w rejonie Starego Miasta. W piątek (12.07.) późnym popołudniem zmieniona zostanie organizacja ruchu. Zamknięta będzie kolejna część ul. B. Krzywoustego. Do ul. Grodzkiej kierowcy dojadą od strony ul. K. Wielkiego. ​
Od 12.07. (piątek) zamknięty będzie odcinek od ul. Strażniczej do ul. Grodzkiej. Jednocześnie kierowcy wjadą w ul. B. Krzywoustego od drugiej strony – otwarty zostanie fragment od ul. K. Wielkiego do ul. Grodzkiej. Będzie także możliwy dojazd do ul. Mariackiej.
Kierowcy wjadą wprawdzie w ul. B. Krzywoustego z ul. Popiela, ale możliwy będzie jedynie dojazd do ul. Strażniczej lub zawrócenie przy Baszcie Tkaczy. Ul. Sukiennicza pozostanie tymczasowo otwarta. Przejazd będzie możliwy do momentu rozpoczęcia prac w tej okolicy. Potem ul. Sukiennicza zostanie zamknięta. Zarówno piesi, jak i kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i zwrócić uwagę na tymczasowe oznakowanie.

W trakcie przebudowy ul. B. Krzywoustego inaczej jeżdżą autobusy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. Na ul. B. Chrobrego pojawiły się dwie tymczasowe zatoki autobusowe – jedna przy kościele św. Jana, a druga przy skrzyżowaniu z ul. Grodzką.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułu

@anonimowy
2019-07-12 16:15:45
super oszołomy już jeżdżą od 15,00 po ul Krzywoustego. Brak oznakowania przejść dla pieszych - poziomych jak i pionowych, ale co tam. Zjazd z ul. K. Wielkiego porażka. Chyba nikt nie zginie?
Oceń post: +0 / -0
@anonimowy
2019-07-14 09:16:38
Jak muszą to jeżdżą. Nie ma innej drogi dojazdu to jeździ się tą.
Oceń post: +0 / -0
@anonimowy
2019-07-14 09:21:08
Zawsze mnie zastanawia dlaczego w niektórych miejscach robi się tak szerokie chodniki jak by tam przemieszczały się tabuny ludzi. Właśnie na Krzywoustego jest budowany chodnik ponad miarę kosztem parkingu. Można by tan zrobić chodnik o połowę węższy bo tam mało kto chodzi za to zrobić miejsca parkingowe pod kątem a nie równolegle do ulicy.
Oceń post: +0 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


 
KACPER męski pantofel

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia