Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-02-27 odsłon: 1286        
List otwarty patriotek w sprawie wyborów
Szanowni Państwo , to co dzieje sie w naszym kochanym mieście Stargardzie woła o pomstę do Nieba ! Przykładem jest wybór laureatów nagród dla twórców i mecenasów kultury który był skandaliczny . Tak jak skandalicznych jest wiele rzeczy w naszym mieście. Można spotkać się z opiniami, że ponoć pomija się szykanuje i dyskryminuje patriotów właśnie za to że są patriotami , a Polskę w Stargardzie niektórzy chcą spychać na margines. Dlaczego konkursu nie wygrał pan Krzysztof Sosin, który był nominowany już drugi rok z rzędu? Czy na pewno ci co wygrali byli bardziej godni od pana Sosina? A może pan Sosin nie jest w towarzystwie wzajemnej adoracji i dlatego nie wygrał?
Pan Prezes Krzysztof Sosin to wybitny działacz polityczny, społeczny i kulturalny w Stargardzie. Przez wiele kadencji reprezentował godnie stargardzian jako radny miejski . Jego wkład w rozwój kultury i krzewienia patriotyzmu w Stargardzie jest nieoceniony. To on jest pomysłodawcą i organizatorem takich wydarzeń jak : Biesiada narodowa, apel pamięci Żołnierzy Wyklętych 1-go marca, apel pamięci Powstania Warszawskiego 1-go sierpnia, Hołd Żołnierzom Września 1939 roku, Marsz Niepodległości 11 listopada. To dzięki panu Sosinowi wszystkie pokolenia stargardzian mogą pamiętać o ważnych wydarzeniach historycznych i obchodzić je . Bez pana Sosina w tym mięście nie działo by się nic co pozwalałoby ludziom poczuć się Polakami . Dlaczego więc doceniane są inne osoby , które robią mniej wartościowe rzeczy a nie pan Sosin?

Pojawia się również pytanie dlaczego pomnik patriotyczny stawia się gdzieś poza miastem na jego peryferiach ? Dlaczego zamiast postawić pomnik w godnym miejscu w centrum miasta tak jak chciał pan Sosin i w takiej formie w jakiej pan Sosin proponował, stawia się go na opłotkach ? Może chodzi o to żeby zamiast postawić pomnik patriotyczny według pomysłu pana Sosina , wyrzucić Polskę na margines aby zajęli się jego stawianiem ludzie obcy spoza Stargardu, a pan Sosin odsunięty od budowy nie miał możliwości również w przyszłym roku wygrać na gali twórców kultury?

Wszystkie te błędy można naprawić i zrekompensować , a jedynym wyjściem przez nas akceptowanym jest nadanie tytułu Honorowego Obywatela Miasta Stargardu oraz Medalu Zasłużony dla Miasta Stargardu panu Krzysztofowi Sosinowi , który zasługuje na to jak mało kto. Apelujemy aby wszyscy mieszkańcy Stargardu mający w sercu Polskę poparli ten pomysł !


Patriotki Niezłomne


źródło: List od internautówKomentarze do artykułu

@anonimowy
2018-02-27 18:27:30
Hahhaha kpina
Oceń post: +23 / -0
@antyPiS
2018-02-27 23:56:35
Kto zna pana Sosina, kto z nim rozmawia, kto czyta jego posty na fb, to wie że to megaloman, który uważa się za jedynego patriotę w Stargardzie. List jego zwolenniczek tylko to potwierdza, co to za środowisko...
Oceń post: +22 / -1
@anonimowy
2018-02-28 11:22:27
szkoda że nie ma pomnika bo nie można grilować i się przykuwać, niech żyje łańcuchowo-grilowy patriotyzm oraz niezłomne patriotki wpatrzone w idola
Oceń post: +21 / -0
@anonimowy
2018-03-01 08:09:39
O tak, pan Sosin to wybitny patriota. Przerastający tysiąc razy każdego mieszkańca Stargardu. Panie Sosin proszę nie marnować tak wielkiej persony i pokładów patriotyzmu na prowincjonalny Stargard, proszę wyjechać jak najszybciej do Warszawy! Stolica wzywa! Tam pański patriotyzm będzie "godnie" błyszczał, nie to co tutaj w Stargardzie gdzie jest jak perły rzucone przed wieprze. No już, raz dwa, proszę się pakować i jechać do Warszawy. Bilecik w jedną stronę oczywiście.
Oceń post: +20 / -2
@anonimowy
2018-03-02 11:45:20
Sosin STOP!
Oceń post: +18 / -1
@anonimowy
2018-03-06 14:28:05
Pan Sosin nie powinien dostać żadnego medalu, tytułu i nagrody od miasta!
Oceń post: +14 / -0
@anonimowy
2018-03-13 21:55:06
Czy Sosin i jego otoczenie to megalomani? Tytuł honorowego obywatela Stargardu mają tylko dwie osoby nadane i on ma być trzecią? Pogrzało ich?
Oceń post: +7 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Jęczydół 85 tyś
 
ACORD sztyblety obcasy

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia