Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-03-06 odsłon: 122        
MDK na międzynarodowej scenie
fot. www.stargard.pl
Kornelia Sadowska, Mateusz Tarkowski oraz zespół „Rupaki” będą reprezentować nasze miasto na 40. Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Sukces zapewniło im wykonanie utworu „Karnet na marzenia” autorstwa Ewy Krysian.
- Nie obyło się bez tremy, łez i kłopotów ze zdrowiem, ale na szczęście wszystkim naszym artystom udało się zakwalifikować do finału. W czerwcu dojadą również wokaliści i tancerze z innych krajów. Do tego czasu wszyscy będziemy szlifować formę, żeby wziąć udział w następnych etapach konkursowych, a przede wszystkim uczestniczyć w barwnym święcie tańca i muzyki, jakim niewątpliwie jest festiwal w Koninie – mówi Ewa Krysian, opiekun artystyczny.
Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie to największa w Europie dziecięcia impreza artystyczna. Do tegorocznych eliminacji zgłoszono 400 występów wokalnych dzieci i młodzieży. Do finału zakwalifikowało się 94 wykonawców – soliści, duety i zespoły. Wśród nich znaleźli się wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury. Jubileuszowy 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie odbędzie się 5 czerwca.


źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka przy Kwiatowej!
 
SZPILKA ACORD - skórzana

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia