Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-03-07 odsłon: 154        
Mamy dofinansowanie na żłobek
193 – tyle miejsc oferuje Żłobek Miejski „Leśna Polana”. Po raz kolejny funkcjonowanie 32 z nich będzie finansowane z rządowego projektu „Maluch +”. Oferta placówki to dobra alternatywa dla rodziców lub opiekunów, którzy chcą pozostać aktywni zawodowo.
W grudniu 2018 r. miasto złożyło wniosek o dofinansowanie. Dziś wiemy już, że także w tym roku program „Maluch +” wspomoże utworzenie dodatkowych miejsc dla najmłodszych. W Stargardzie w obu budynkach Żłobka Miejskiego – przy ul. Krasińskiego i na os. Zachód – z profesjonalnej opieki korzysta prawie 200 dzieci. Najmłodsze mają 20 tygodni, najstarsze 3 lata. W 2014 r. nasze miasto otrzymało z programu „Maluch +” prawie 156 000 zł na utworzenie 32 miejsc żłobkowych. Od sześciu lat regularnie podpisywane są umowy o dofinansowanie. W tym roku będzie to niemalże 58 000 zł.
Żłobek Miejski „Leśna Polana” jest wpisany do rejestru stargardzkich żłobków i klubów dziecięcych. Dzięki temu rodzice mają pewność, że placówka spełnia liczne wymagania. Dotyczą one zarówno przystosowania budynku dla najmłodszych, jak i osób sprawujących opiekę nad dziećmi.

W 2019 r. miasto przeznaczy ze swojego budżetu prawie 3 400 000 zł na funkcjonowanie Żłobka Miejskiego.
Komentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Pęzinie
 
KACPER męski pantofel

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia