Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-04-22 odsłon: 357        
Marcin Momot elektrycznie w MDK
fot. SPI www.stargard.com.pl Krzystof Lizut
Marcin Momot elektrycznie w MDK
Koncert w wykonaniu Marcina Momota na gitarze elektrycznej. Usłyszeliśmy repertuar światowej sławy muzyków!
Marcin jest stypendystą Prezydenta Miasta Stargard oraz Enea Akademia Talentów. W wieku 11 lat rozpoczął przygodę z gitarą w Młodzieżowym Domu Kultury w Stargardzie pod kierunkiem Jacka Jankowskiego. Jest fanem muzyki heavy metalowej. Jako młody talent w 2016 r. dostał się do finału ogólnopolskiego konkursu konfrontacji gitarowych w Płocku. To także uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Stargardzie w klasie kontrabasu, gdzie również odnosi sukcesy. Czynnie bierze udział w koncertach.

Najważniejszym osiągnięciem Marcina był udział w finale konkursu ogólnopolskich konfrontacji gitarowych w Płocku 2017 gdzie zajął trzecie miejsce (brązową strunę). W swoim finałowym wystąpieniu wykonał utwory znanego wirtuoza gitary elektrycznej: Joe Satriani - Starry Night i Always with me always with you.

Co się dzieje poza graniem? Marcin od 4 roku życia uprawia karate shotokan w klubie shobu-kan, jako zawodnik kadry klubowej.źródło: SPI www.stargard.com.pl Krzystof LizutKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działki w Klępinie
 
sznurowane damskie KORNECKI

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia