Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty aktualności: Piramide szybciej zrobili ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2020-09-04 odsłon: 410        
Materace 100x200 Hilding Anders - najlepszy wybór do Twojego łóżka
Jaki wybrać materac do łóżka? To jedno z pytań, które budzi wiele wątpliwości. Podczas zakupu nowego materaca musimy wiedzieć, jaki rozmiar oraz wypełnienie będzie dla nas najlepsze. Doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się materace 100x200 Hilding Anders. Dlaczego? Sprawdź to!


Jak dopasować rozmiar materaca?Podczas zakupu materaca należy przemyśleć dobrze każdą decyzję. Już na etapie wyboru rozmiaru powierzchni do spania może pojawić się wiele wątpliwości. Im więcej miejsca do spania, tym będzie nam wygodniej. Warto jednak zaznaczyć, że nie każdy może pozwolić sobie na dowolność w tej kwestii. Jeżeli nie mamy jeszcze łóżka, warto dopasować rozmiar materaca do wzrostu oraz wagi. Dorosły człowiek powinien zwrócić uwagę, aby długość materaca była o 15-20 cm większa niż jego wzrost. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że jeden z czołowych producentów Hilding Anders oferuje swoim klientom większość produktów o długości 200 cm. Jeżeli dostępna przestrzeń jest za mała, by zmieścić materac do łóżka tej długości, bez problemu można znaleźć również krótsze wersje danego modelu.Drugi parametr, na który musimy zwrócić uwagę, to szerokość. Minimalna przestrzeń, jaką powinien mieć każdy dla siebie, wynosi 70 cm. Jeżeli dysponujemy materacem o tej szerokości, możemy swobodnie zmieniać pozycję, bez obaw przed upadkiem. Pamiętajmy jednak, że wiele zależy również od wagi. Dlatego optymalna szerokość zalecana przez specjalistów wynosi 90 cm. Jeżeli śpimy we dwójkę, wówczas należy pomnożyć tę wartością przez 2. Na tej podstawie możemy wnioskować, że materace 100x200 Hilding Anders będą idealnym rozwiązaniem w przypadku łóżek pojedynczych!Dla kogo piankowe materace 100x200?Kolejną ważną decyzją jest wybór wypełnienia materaca. Dużą popularnością cieszą się materaca piankowe. To prawdziwa rewolucja w świecie materacy! Pianka wysokoelastyczna zapewnia doskonałą wentylację, co wpływa pozytywnie na higienę naszego snu. Dodatkowo gwarantuje wysoką sprężystość i elastyczność. Dzięki temu nasz kręgosłup może odpocząć. Modele Hilding Anders posiadają również 7 różnych stref twardości. To rozwiązanie umożliwia idealne dopasowanie podłoża do potrzeb użytkownika! Drugim rozwiązaniem, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem, jest materac termoelastyczny. Dzięki niemu możemy uzyskać idealnie dopasowane podłoże. Jak to możliwe?Pianka termoelastyczna reaguje na ciepło naszego ciała oraz jego ciężar. Kiedy położymy się wygodnie do snu, materac zapamiętuje kształt i gwarantuje idealne podparcie. Niezależnie od tego, w jakiej pozycji śpimy, zagwarantuje nam komfort oraz uczucie wyspania tuż po przebudzeniu. Dla osób, które borykają się z alergiami, idealnym rozwiązaniem będzie natomiast materac lateksowy. Każdy z wyżej wymienionych rodzajów będzie doskonały dla osób wymagających. Warto zaznaczyć, że te rozwiązania są dostępne również w wersji: materace 100x200. 


Czy materace sprężynowe to dobry pomysł?Wśród materacy sprężynowych znajdziemy tradycyjne rozwiązanie bonellowe, które każdy z nas znał w przeszłości. Warto jednak zwrócić uwagę na nowoczesne typy materaców oferowane przez Hilding Anders. Jest to między innymi wypełnienie kieszeniowe pocket. Każda sprężynka została umieszczona w osobnej kieszonce. Dzięki temu pracuje niezależnie i reaguje indywidualnie na ciężar ciała. Materace kieszeniowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób cięższych oraz par. Drugim atrakcyjnym rozwiązaniem są materace typu Multipocket. Charakteryzują się zwiększoną liczbą sprężynek znajdujących się na 1 m2 materaca. Dzięki temu zyskujemy jeszcze więcej niezależnych punktów podparcia, a tym samym wzrasta komfort naszego snu. Doskonała elastyczność punktowa pozwala uniknąć nadmiernego napięcia mięśniowego i bólu pleców. Bez wątpienia jest to rozwiązanie warte uwagi.Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków innowacyjnością, wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.
Artykuł sponsorowany

źródło: Artykuł sponsorowanyKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia