Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-11-15 odsłon: 192        
Mazurek Dąbrowskiego na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
fot. Maciej Dura-Pomarański MDK
Hymn Państwowy został wykonany przez wychowanków i dyrekcję Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Stargardzie z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
„To święto wszystkich Polaków. Jesteśmy także świadomi, że takiej rocznicy jak w tym roku, już nigdy nie będziemy obchodzić. Święto tak niezwykle obchodzone raz na sto lat!” – mówi Marta Siwak, dyrektor Szkoły Specjalnej przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Stargardzie. „Każdy Polak mógł dołączyć się do wspólnego śpiewania bez względu na talent wokalny. Ważne było uczucie miłości do Polski i radość wychowanków z uczestnictwa w akcji” – dodaje dyrektor.

Pomysłodawcą akcji był Maciej Dura-Pomarański, wychowawca MOS Stargard. Nagranie zrealizowano w Studio Nagrań i Realizacji Dźwięku Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie.


źródło: Maciej Dura-Pomarański MDKKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
SANDAŁ MĘSKI - ESCOTT

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia