Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty aktualności: Piramide szybciej zrobili ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2021-03-16 odsłon: 115        
Medale do końca marca
Nieco ponad dwa tygodnie zostały na składanie wniosków o przyznanie medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Jest na to czas do końca marca (31.03., środa). Dokumenty są przyjmowane w Urzędzie Stanu Cywilnego, Rynek Staromiejski 1, pokój nr 5.
To wyjątkowe wyróżnienie otrzymują pary z minimum 50-letnim małżeńskim stażem. Wnioski mogą składać osoby mieszkające teraz w Stargardzie, które wzięły ślub w 1971 r. lub wcześniej, ale dotychczas nie zostały odznaczone. Medale są przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W Stargardzie w jego imieniu odznaczenia wręcza prezydent Rafał Zając.

Wzór wniosku można pobrać z załącznika poniżej lub dostać – w formie papierowej – w USC. Dokumenty są również przyjmowane w imieniu jubilatów. Takie wyróżnienie może być wspaniałym prezentem na tę szczególną rocznicę. Pary otrzymują stylizowane sześcioramienne gwiazdy zawieszone na różowej wstążce.

Wniosek


źródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
TREKKING DAMSKI

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia