Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-01-10 odsłon: 34        
Mieszkańcy w oku kamery
Jutro na terenie Stargardu policjanci tutejszej drogówki przeprowadzą działania pod kryptonimem „MONITORING”, których celem będzie edukowanie, pouczanie, a w razie konieczności represjonowanie sprawców wykroczeń.
Stargardzcy policjanci już jutro szczegółowo przyjrzą się czy mieszkańcy miasta nie popełniają wykroczeń w rejonie przejść dla pieszych. W tym celu wykorzystany zostanie między innymi monitoring miejski. Działania zorganizowane zostały po to, aby nie tylko represjonować sprawców wykroczeń, ale również działać profilaktycznie. W zależności od zaistniałej sytuacji mundurowi będą pouczać, jak również nakładać mandaty karne.

Podczas działań jeden z funkcjonariuszy obserwujący monitoring poprzez radiostację przekazywał będzie informacje patrolom dyslokowanym w mieście. Mundurowi szczególną uwagę będą zwracać zarówno na pieszych jak i kierujących, którzy wzajemnie zadbać muszą o bezpieczeństwo w rejonie jak i na przejściach dla pieszych.

Najpoważniejsze wykroczenia popełniane przez kierujących polegają na nieustąpieniu pierwszeństwa pieszym znajdującym się na przejściu dla pieszych, omijanie pieszych na przejściach, omijanie pojazdu, którego kierujący zatrzymał się przed przejściem w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszym, natomiast do wykroczeń popełnianych przez pieszych należą przechodzenie w miejscu niedozwolonym, przebieganie przez jezdnię, bądź wtargniecie na jezdnie bezpośrednio przed jadący pojazd


źródło: Policja StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Dzialki rekreacyjne nad J
 
SZPILKA ACORD - skórzana

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia