Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-07-21 odsłon: 219        
Ministerstwo wsparło Książnicę
fot. www.stargard.pl
41 860 złotych na zakupy otrzyma Książnica Stargardzka z Biblioteki Narodowej w Warszawie. Drugie tyle stargardzka instytucja dołoży od siebie. Czytelnikom przybędzie spora ilość atrakcyjnych nowości wydawniczych.
„Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych” to zadanie zlecone do realizacji przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Książnica Stargardzka już kupuje, gdyż na wydanie wszystkich środków, czyli ponad 83 tysięcy złotych ma czas do 30 listopada.

- To duży zastrzyk finansowy i bardzo cieszy nas, a my teraz musimy ucieszyć naszych czytelników dokonując celnych zakupów. Rynek wydawniczy jest jednak tak bogaty, że nie będziemy mieli kłopotów z odpowiednim wydaniem tych pieniędzy – mówi Krzysztof Kopacki, dyrektor Książnicy. Księgozbiór powiększy się w każdym z działów biblioteki - od pedagogicznego, przez dziecięcy, czytelnię główną aż po multimedialny, do którego zostaną zakupione kolejne audiobuki. Dofinansowaniem nie są objęte zakupy płyt z muzyką i grami.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Pęzinie
 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia