Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-06-21 odsłon: 384        
Mnóstwo sportu na Dni Stargardu
fot. TR StarBlade, T. Surma, M. Fedorowicz
Biegacze z Ukrainy zdominowali klasyfikację końcową XII Międzynarodowego Biegu Ulicznego „O Błękitną Wstęgę”. Impreza była punktem kulminacyjnym pierwszego z tegorocznych Dni Stargardu – „Dnia Sportu z Kalmar i Hiab”.
Imprezy odbywały się przez całą sobotę na terenie Stargardzkiego Parku Przemysłowego przy ulicach Cieplnej, Nasiennej, Stralsundzkiej, a także na obiektach sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Ceglanej, Pierwszej Brygady i Szczecińskiej. Między innymi odbyły się zawody pływackie, w których uczestniczyły sztafety stargardzkich szkół podstawowych.
Były też turnieje - piłkarskie, koszykówki, siatkówki, wyścigi na rolkach i z kijkami nordic walking, pokazy zapaśnicze, zawody w siłowaniu na rękę i pływaniu pod wodą, a także mnóstwo zabaw i gier sprawnościowych w zorganizowanej przez OSiR i MOS „Strefie Dzieci”. Nieodłącznym elementem Dnia Sportowego była prezentacja i parada motocykli.
Jednak głównym punktem dnia był wyścig rolkarski gdzie jak zwykle dominowali sąsiedzi zza Odry oraz wieczorny bieg na dystansie 10 kilometrów „O Błękitną Wstęgę”. W nim prym wiedli zawodnicy i zawodniczki z Ukrainy. Ich dominacja nie podlegała dyskusji. Wszystkie wyniki, w poszczególnych kategoriach, znajdują się na stronie głównego organizatora Stargardzkiego Związku Weteranów Lekkiej Atletyki . Po biegu niebo rozświetliły fajerwerki.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
SANDAŁ MĘSKI - NIK

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia