Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-08-21 odsłon: 264        
Mundurowi z pomocą dla zwierząt
fot. Policja Stargard
Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie wraz z 12 Brygadą Zmechanizowaną ze Stargardu oraz Zakładem Karnym w Stargardzie przeprowadzili zbiórkę karmy dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie wspólnie z żołnierzami z 12 Brygady Zmechanizowanej w Stargardzie oraz funkcjonariuszami Zakładu Karnego w Stargardzie zorganizowali na terenie swoich jednostek zbiórkę karmy dla bezdomnych i porzuconych zwierząt przebywających w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie.

Mundurowi zajmujący się na co dzień innymi zadaniami służbowymi postanowili połączyć swoje siły i nie pozostali obojętni na potrzeby schroniska. Podczas zbiórki zebrano karmę suchą i mokrą dla psów i kotów. Karma została przekazana na ręce pracowników schroniska przez przedstawicieli wszystkich służb biorących udział w zbiórce.

Los zwierząt nie jest obojętny mundurowym i w najbliższym czasie akcja będzie ponowiona, gdyż potrzeby schroniska są ogromne a bezdomnych i porzuconych zwierząt przybywa.

źródło: Policja StargardKomentarze do artykułu

@anonimowy
2019-08-25 20:55:09
Policja niech się zabierze za wykrywalność sprawców przestępstw i wykroczeń.A podobno braki kadrowe mają ? Zbiórką karmy mają czas się zajmować ?
Oceń post: +2 / -0
@anonimowy
2019-08-27 11:11:40
A niech sie tym zajmuja, moze beda mieć wieksze sukcesy:))))
Oceń post: +2 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


 
Sandałki KORNECKI młodzieżo

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia