Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty forum: Weż się za robote, a nie szukanie naiwnych. ...
Najnowsze posty aktualności: Regina slawecka .com .pl ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2020-07-29 odsłon: 212        
Muzeum Archeologiczno-Historyczne – PAMIĄTKI POSZUKIWANE
fot. UM Stargard
Muzeum Archeologiczno-Historyczne świętuje w tym roku 60-lecie. Z tej okazji pracownicy szykują dla mieszkańców coś specjalnego. Potrzebują jednak wsparcia stargardzian, którzy doskonale pamiętają placówkę sprzed lat.


Muzealnicy szukają zdjęć i innych pamiątek. Mogą to być dawne bilety wstępu, przypinki i publikacje. Wystarczy przynieść je do Bastei, gdzie zostaną sfotografowane. Mile widziane również wszystkie historie i wspomnienia związane z MAH. Z kolei zdjęcia – m.in. budynku przy Rynku Staromiejskim, ale też Bastei i Bramy Pyrzyckiej – można zeskanować i wysłać mailem na adres: p.jakubiak@muzeum-stargard.pl. Najlepiej, by były to jak najstarsze ujęcia. Jeżeli nie ma możliwości zrobienia skanów odbitkom, je także można przynieść do Bastei.

Pracownicy MAH zbierają wspomnienia i pamiątki do 21.08. (piątek). Warto przejrzeć domowe albumy i inne skarby – być może znajdziemy wśród nich coś związanego ze stargardzkim muzeum. Muzealnicy mają nadzieję, że dzięki pomocy mieszkańców wspólnie uda się stworzyć wyjątkową mapę wspomnień.

źródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
KLAPKI damskie koturny

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia