Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2017-12-02 odsłon: 227        
Namaluj czyste powietrze
Zapraszamy stargardzkie szkoły podstawowe do wzięcia udziału w konkursie „Czyste powietrze w naszym mieście”. Konkurs odbywa się pod patronatem Prezydenta Stargardu, a do wygrania jest sprzęt elektroniczny.
Prace plastyczne, w zamkniętej kopercie opatrzonej tytułem konkursu: „Czyste powietrze w naszym mieście”, należy złożyć do 15 grudnia w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. Czarnieckiego 17. Prace dostarczone po terminie nie będą oceniane.
Każda szkoła, chętna do wzięcia udziału w konkursie, może zgłosić maksymalnie 5 prac, a autorem każdej z nich musi być inny uczeń.

Organizator – Gmina Miasto Stargard - zapewnia nagrody rzeczowe dla zwycięzców. Za I miejsce - tablet, za II miejsce - głośnik Bluetooth, za III miejsce - powerbank. Dodatkowo wyróżnionych zostanie siedem najciekawszych prac, a ich autorzy otrzymają książki przyrodnicze.

Ogłoszenie wyników nastąpi 20 grudnia, za pośrednictwem naszej strony internetowej.
Wszystkie niezbędne informacje o konkursie znajdują się w załączniku REGULAMIN.

Konkurs organizowany jest w ramach przedsięwzięcia „Likwidacja niskiej emisji wspierająca wzrost efektywności energetycznej i rozwój rozproszonych odnawialnych źródeł energii”, realizowanego z dofinansowaniem WFOŚiGW w Szczecinie.
Komentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Pęzinie
 
SANDAŁ MĘSKI - NIK

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia