Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Najnowsze posty forum: Ukrainiec ? ...
Najnowsze posty aktualności: :-) ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2017-07-19 odsłon: 475        
Niecodzienny prezent
fot. Książnica Stargardzka
Galeria Naszych Sąsiadów - to wizytówka Filii nr 1 Książnicy Stargardzkiej, która oprócz swojej bieżącej działalności bibliotecznej, prezentuje również w swoich wnętrzach przykłady twórczej aktywności utalentowanych artystycznie osób – nazywanych Naszymi Sąsiadami.
Tym razem, podczas niedawnego wernisażu, swoje prace zaprezentował Sebastian Walęda - stargardzianin, uczestnik Warsztatów Terapii Zajęciowej.
Jego ulubioną formą wyrazu jest rysunek ołówkiem, choć nieobce jest mu także malarstwo akwarelowe. Szukając tematów do swoich prac już od wielu lat jest pilnym obserwatorem otaczającego świata i właśnie ta, zdawałoby się tak dobrze nam znana zwykła codzienność, jest dla niego najlepszą inspiracją. Znajome budynki, pejzaże, wspomnienia wakacyjnych podróży, otaczające nas zwykłe przedmioty - to wszystko można odnaleźć w jego wyjątkowych pracach.
W czasie otwarcia wystawy liczną grupę zaproszonych gości stanowili przyjaciele pana Sebastiana - uczestnicy warsztatów oraz ich opiekunowie. Nie zabrakło także rodziców artysty, którzy ze wzruszeniem oglądali prace syna, tym bardziej, że wystawa ta była niespodzianką i swoistym prezentem dla nich.


źródło: Książnica StargardzkaKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Bardzo tania działka
 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia