Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-04-10 odsłon: 212        
Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia
fot. Policja Stargard
Do groźnego zdarzenia doszło w minioną niedzielę około godz. 15: 30 na skrzyżowaniu drogi wyjazdowej z miejscowości Bralęcin z drogą do miejscowości Piasecznik.
Będący na miejscu funkcjonariusze stargardzkiej drogówki ustalili, iż kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen 33 letni mieszkaniec Gołdapi wyjeżdżając na drogę z pierwszeństwem przejazdu nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu 51 letniemu kierującemu samochodem marki Citroen. W skutek tego doszło do zderzenia aut.

Zaraz po zderzeniu doszło do zapalenia się obu pojazdów. Jeden z samochodów spłonął doszczętnie.

Kierujący samochodem marki Volkswagen oraz kierujący i pasażer pojazdu Citroen zostali przewiezieni do szpitala. Obrażenia jakich doznali podczas zderzenia nie zagrażają ich życiu.

Będący na miejscu policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami sprawcy tego zdarzenia. Natomiast o karze zadecyduje sąd. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu oprócz nieprawidłowego wyprzedzania i poruszania się z nadmierna prędkością jest jedną z przyczyn zaistnienia groźnych zdarzeń.

Funkcjonariusze stargardzkiej drogówki podczas codziennej służby apelują do kierowców o zachowanie bezpieczeństwa podczas poruszania się po drogach. Wzajemny szacunek, kultura jazdy, oraz znajomość przepisów mogą uchronić wszystkich użytkowników dróg od niebezpiecznych a nawet tragicznych w skutkach zdarzeniach.źródło: Policja StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Stargardzie
 
KACPER męski pantofel

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia