Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2021-02-17 odsłon: 270        
Nowe centrum w PPNT
fot. SARL/TR-AK.com
Park Przemysłowy Nowoczesnych Technologii cały czas się rozwija. Kolejne przedsiębiorstwa decydują się otwierać tam swoje siedziby. Przy ul. Krzemowej nowe centrum uruchomił właśnie TR-AK Logistics. Firma oferuje szerokie usługi logistyczne.
R-AK Logistics otworzyło w PPNT centrum logistyczne w hali o powierzchni 3750 m2. Klienci mogą skorzystać tam m.in. z niewielkich całodobowych boksów magazynowych, a także wynająć większą powierzchnię magazynową. Firma oferuje również tzw. logistykę kontraktową, na którą składa się etykietowanie, nadruk, pakowanie, przepakowywanie, tworzenie setów, zestawów, oklejanie kodami kreskowymi i czyszczenie.

W obu stargardzkich parkach przemysłowych na co dzień pracuje ponad 7000 osób. Na ich terenie działają zarówno międzynarodowe koncerny, jak i polskie przedsiębiorstwa. Tereny inwestycyjne są przygotowane dla dużych firm, ale również dla przedstawicieli sektora MŚP. W styczniu 2021 r. w PPNT pojawił się inwestor z nowej branży. Firma Bieluń&Bieluń, czyli twórca marki Ministerstwo Dobrego Mydła, planuje wybudować w Stargardzie swoją fabrykę.

źródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
NIK sznurowany damski

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia