Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2017-12-05 odsłon: 716        
O OSIR i jego zadania jestem spokojny
Dzisiaj dotychczasowi członkowie Zarządu Spółki OSiR złożyli rezygnację. Rada Nadzorcza Spółki kierując się koniecznością zagwarantowania sprawnej realizacji zadań, które stoją przed OSiR-em przyjęła ją.
Jednocześnie Rada Nadzorcza powołała na stanowisko Prezesa Spółki Pana Grzegorza Chudzika, dotychczasowego Dyrektora Wydziału Inżynierii w Urzędzie Miejskim – Inżyniera Miasta. Będzie on jednoosobowo tworzył Zarząd OSiR.
Pan Grzegorz od kilku lat sprawnie zarządzał miejskimi inwestycjami, angażując potencjał świetnie do tego przygotowanej kadry Wydziału. Jego doświadczenie i kompetencje niewątpliwie gwarantują sprawne przeprowadzenie największych sportowych inwestycji w Stargardzie, czekających na natychmiastową realizację. To przecież nie tylko modernizacja pływalni, ale też zadania inwestycyjne na obydwu miejskich stadionach. Ten awans dla Człowieka, który z pełnym zaangażowaniem, konsekwencją, a przede wszystkim efektywnie realizował największe miejskie inwestycje, jest też sygnałem, że warto ciężko pracować. Stąd decyzja Rady Nadzorczej ma moją pełną akceptację.
W najbliższym czasie wspólnie z nowym Prezesem przedstawimy Wam pełną informację dotyczącą różnych aspektów związanych z planowaną modernizacją pływalni, ponieważ budzą one duże zainteresowanie.
Jednocześnie chciałbym dodać, że decyzje kadrowe nie deprecjonują dotychczasowej pracy Pani Beaty Radziszewskiej i Pana Ireneusza Ziembickiego.

źródło: Rafał Zając - FacebookKomentarze do artykułu

@anonimowy
2017-12-05 21:41:11
hahahaha
Oceń post: +5 / -0
@anonimowy
2017-12-13 14:51:24
....modernizacja , szumnie nazwanej...pływalni...ha ha !! A co to jest pływalna ?! Basen , aquapark , ale pływalnia - nazwa adekwatna do rządzących Stargardem pływających w obłokach i głupotach , zamiast merytorycznie realnej konkretnej decyzji dot.budowy czegoś nowoczesnego z zapleczem parkingowym. ŚMIECHU WARTE !!!!!!
Oceń post: +1 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Pęzinie
 
KLAPKI NIK profilowane

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia