Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-08-14 odsłon: 143        
Objazd
fot. Zarząd Dróg Powiatowych w Stargardzie
Zarząd Dróg Powiatowych w Stargardzie informuje, że w dniu 14.08.2018r. o godz. 11.20 droga powiatowa nr 1740Z Suchań – Dobrzany – Chociwel, na odcinku Szadzko – Dobrzany została zamknięta.
Firma Dromax ze Strzelec Krajeńskich, która rozpoczęła remont dwukilometrowego odcinka, zasygnalizowała konieczność zamknięcia drogi dla ruchu. Problemy z niestabilnym gruntem odnotowano dzisiaj w godzinach przedpołudniowych. Problemy z gruntem nasiliły się po pierwszym frezowaniu nawierzchni jezdni. Liczne spękania i deformacje uniemożliwiły bezpieczne pokonanie remontowanego odcinka. Zniszczona nawierzchnia może bowiem uszkodzić pojazdy, zagrażając bezpieczeństwu ruchu.
W związku z powyższym zdecydowano o awaryjnym zamknięciu drogi na odcinku Szadzko - Dobrzany. Droga będzie nieprzejezdna do piątku, 17 sierpnia włącznie. Przez ten czas obowiązują objazdy. Wyznaczono je drogami powiatowymi przez Ognicę, natomiast kierowcom zaleca się objazd drogi Suchań – Dobrzany, drogą krajową nr 10 Suchań do Wapnicy i dalej drogą powiatową nr 1741Z do Dobrzan.
Jednocześnie informujemy, iż wykonawca robót po raz kolejny zamknie odcinek Szadzko- Dobrzany w środę i wtorek, 21- 22 sierpnia. Planowe tym razem zamknięcie związane jest z koniecznością ułożenia nowej nawierzchni. Wprowadzone zostaną wtedy ponownie objazdy przez Ognicę i Wapnicę (z krajowej „Dziesiątki”).
Na czas trwania przebudowy drogi, która planowana jest do końca sierpnia br., prosimy o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do oznakowania oraz sygnałów podawanych przez osoby kierujące ruchem.


źródło: Zarząd Dróg Powiatowych w StargardzieKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Dom w Ińsku
 
BALERINKI NA RZEP

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia