Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Najnowsze posty forum: Ukrainiec ? ...
Najnowsze posty aktualności: :-) ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2017-06-21 odsłon: 529        
Ogrody wokół nas – 16. edycja
Ten konkurs Prezydenta Stargardu cieszy się nie słabnącą popularnością. Co roku do Urzędu Miejskiego napływają zgłoszenia najbardziej malowniczych, oryginalnych i estetycznych ogrodów, trawników, przydomowych skwerów i balkonów. Trwa przyjmowanie zgłoszeń do 16. edycji.
Zgłoszenia można składać do 14 lipca. Jak co roku, dla wszystkich uczestników i zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe.
- Ten konkurs jest ważny dla mnie, ważny dla stargardzian, ważny dla wszystkich, którzy odwiedzają nasze miasto. Osoby, a także firmy i instytucje, które biorą udział w „Ogrodach wokół nas” fantastycznie wpływają na poprawę estetyki Stargardu. Wiele tych prac, kwietników, zieleńców, wprawia w osłupienie, zaskakuje pomysłowością, a także barwami, wyglądem. Bardzo dziękuję za mieszkańcom za udział w tym dziele upiększania Stargardu i zachęcam do kontynuacji – mówi prezydent Rafał Zając.

Przypomnijmy, konkurs dotyczy zagospodarowania ogrodu w zabudowie jednorodzinnej, dekoracji balkonu, terenów wokół budynków wielorodzinnych, obiektów usługowych i zakładów pracy. W konkursie mogą brać udział: właściciele i użytkownicy nieruchomości i obiektów usługowych, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, zakłady pracy. Kryteriami oceny są: walory estetyczne, zastosowanie zieleni, jako podstawowego elementu kompozycji, elementy małej architektury, zaangażowanie i wkład pracy w podniesienie estetyki zagospodarowania, w tym dbałość o czystość.

Zgłoszenia są przyjmowane w Urzędzie Miejskim - w Biurze Obsługi Klienta lub w Wydziale Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji (pokój nr 203).
Podsumowanie tegorocznej edycji i ogłoszenie wyników zaplanowano podczas wrześniowych Dni Seniora.


Załączniki - kliknij aby pobrać:
- Deklaracja o przystąpieniu do konkursu
- Regulamin konkursu


źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Bardzo tania działka
 
Sandałki KORNECKI

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia