Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-04-19 odsłon: 293        
Ósme miejsce Mądrowskiej
fot. LKS Feniks PESTA Stargar
W Bukareszcie zakończyły się Mistrzostwa Europy Seniorów w zapasach. W biało-czerwonych barwach wystartowała Katarzyna Mądrowska z LKS Feniks PESTA Stargard. Po dwóch walkach utytułowana zawodniczka z naszego miasta uplasowała się na ósmej pozycji.
Zapaśniczka startowała w kategorii 62 kg. To trudna grupa, w której jest wiele doświadczonych sportsmenek. W pierwszej walce Katarzyna Mądrowska pokonała Rumunkę Georgianę Narcisę Filip poprzez położenie na łopatki. Kolejną rywalką naszej zawodniczki była Tatiana Omelchenko z Azerbejdżanu. Stargardzianka wyszła na matę mimo kontuzji pleców. W walce ćwierćfinałowej Mądrowska przegrała 0:6. Ósme miejsce na tak ważnej imprezie to dobry wynik. Podopieczna Mariusza Kucharczyka po raz pierwszy wystartowała w tej kategorii wagowej.
Katarzyna Mądrowska jest stypendystką prezydenta Stargardu. Wielokrotnie zdobywała tytuł Gwiazdy Stargardzkiego Sportu – także za 2018 r. Podczas ubiegłorocznych Akademickich Mistrzostw Świata zdobyła brązowy medal. To ważny etap na drodze olimpijskiej. Zawodniczka intensywnie przygotowuje się też do startu w igrzyskach, które odbędą się w przyszłym roku w Tokio.


źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
Sandałki KORNECKI młodzieżo

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia