Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty aktualności: Piramide szybciej zrobili ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2020-02-27 odsłon: 741        
Pamięci Żołnierzy Wyklętych
fot. UM Stargard
1.03. (niedziela) w całej Polsce obchodzony będzie Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Także w Stargardzie wszyscy chętni mieszkańcy mogą wziąć udział w uroczystym nabożeństwie. Msza święta w tej intencji zostanie odprawiona w niedzielę (1.03.) o 9:30 w kościele pw. św. Jana.
Po nabożeństwie pod tablicą upamiętniającą Żołnierzy Wyklętych złożone zostaną kwiaty. W uroczystościach wezmą udział przedstawiciele władz samorządowych, a także poczty sztandarowe szkół i różnych organizacji.

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych obchodzony jest każdego roku 1 marca. To święto państwowe, ustanowione w 2011 r. Jak informuje Instytut Pamięci Narodowej, w tym dniu wspominani są ci, którzy nawet po zakończeniu II wojny światowej nie złożyli broni. Walczyli, nie godząc się z nowym porządkiem politycznym w naszym kraju.

źródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
TRAPERY MĘSKIE

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia