Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".

Kalendarium imprez
Wiadomości

2019-02-26 odsłon: 290
Pewne zwycięstwo Błękitnych Dziewczyn
Sukces zawodniczek Błękitnych Stargard I. Piłkarki zdobyły I miejsce w turnieju Błękit CUP Women. Droga do zwycięstwa nie była prosta – Błękitne walczyły z 6 zespołami. W jednym ze spotkań pokonały rywalki aż 8:0. W całym turnieju rozegrano 21 pojedynków. Wiele meczów trzymało w napięciu do ostatniego gwizdka.
I miejsce na podium zdobyły zawodniczki Błękitnych Stargard I. W turnieju brał udział również drugi zespół z naszego miasta. Na II miejscu uplasowała się drużyna MUKS PS Kostrzyn n/Odrą. Ostanie miejsce na podium zajęły piłkarki UKS Victoria SP2 Sianów. Jak podkreślają organizatorzy, poziom turnieju był bardzo wyrównany. Każdy zespół otrzymał pamiątkowy puchar, a wszystkie uczestniczki – medale. Wręczono także liczne nagrody indywidualne. Najlepszą zawodniczką Błękit CUP Women została Justyna Wit, reprezentantka MUKS PS Kostrzyn n/Odrą. Specjalną nagrodę Fair Play przyznano drużynie UKS Energetyk Junior Gryfino.

Organizatorzy już teraz zapraszają na kolejną edycję turnieju halowej piłki nożnej kobiet Błękit CUP Women, który odbędzie się w przyszłym roku. Członkinie zespołów oraz trenerzy zapowiedzieli, że z przyjemnością powrócą do naszego miasta.