Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-09-21 odsłon: 103        
Pierwszej Brygady – prace ruszają
Zarząd Dróg Powiatowych w poniedziałek (23.09.) zaczyna przebudowę ul. Pierwszej Brygady. To oznacza zmianę organizacji ruchu. Jak informuje ZDP – kierowcy muszą się liczyć z pewnymi utrudnieniami.
W sobotę (21.09.) drogowcy mają ustawić odpowiednie znaki informujące o zmienionej – tymczasowej organizacji ruchu.

Najpierw – w poniedziałek (23.09.) – o 7:00 wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna u zbiegu ulic Dworcowej i M. Konopnickiej.
Na początku roboty obejmą odcinek ul. Pierwszej Brygady – od skrzyżowania z ul. Towarową do wjazdu na teren dawnego ZNTK. Ruch będzie się tam odbywał wahadłowo, kierowany tymczasową sygnalizacją świetlną.

Ta część robót ma potrwać do połowy października. Później inwestycja będzie się przesuwała w stronę skrzyżowania z ul. Szczecińską. Następne etapy również mają odbywać się pod ruchem wahadłowym.

W związku z przebudową ulicy Pierwszej Brygady od poniedziałku (23.09.) inaczej pojadą autobusy linii 1, 5 i 15 Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. Nieczynne będą przystanki: Pierwszej Brygady 03 (przy sklepie Black Red White), Pierwszej Brygady 02 – Towarowa (przy Powiatowym Urzędzie Pracy) oraz Pierwszej Brygady 04 (przy sklepie Metalik).

Pasażerowie mogą korzystać z przystanków:
Dla linii nr 1:
- od pętli Chopina do ul. Spokojnej : Pierwszej Brygady – pl. Zgody i Piłsudskiego – Konopnickiej,
- od ul. Spokojnej do pętli Chopina: Konopnickiej oraz Pierwszej Brygady – plac Zgody.
Dla linii nr 5: Konopnickiej i Ceglana – stadion
Dla linii nr 15: Ceglana – stadion oraz Piłsudskiego – Konopnickiej.

Od poniedziałku (23.09.) inaczej pojedzie też linia nr 36 na odcinku od ZCP do pętli TESCO. Do ulicy Ceglanej (w obie strony) autobusy przejadą ulicami: Szczecińską, plac Zgody, Pierwszej Brygady. Będą zatrzymywać się na wszystkich przystankach na trasie przejazdu.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
Sandałki KORNECKI młodzieżo

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia