Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty forum: Hello. And Bye. ...
Najnowsze posty aktualności: Piramide szybciej zrobili ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2021-01-19 odsłon: 242        
Na basenie praca wre
fot. OSIR
Prace glazurnicze, malarskie, montaż lamp i wentylacji – jak co miesiąc sprawdzamy postępy remontu pływalni AquaStar. Już w połowie tego roku mieszkańcy skorzystają ze wszystkich atrakcji odnowionego obiektu przy ul. Szczecińskiej 35. Będzie basen, jacuzzi, sauny, duża siłownia i sale do fitnessu. Na tę inwestycję z niecierpliwością czeka wielu stargardzian.
Pod koniec 2020 r. przede wszystkim kontynuowano prace budowlane. W obiekcie pojawiły się kolejne zabudowy i sufity z płyt gipsowo-kartonowych. Baseny i prysznice są wykładane glazurą, a pozostałe ściany przygotowywano do malowania. Dużo się dzieje w zakresie instalacji elektrycznej i sanitarnej. Zamontowano część lamp i kamer, a także wykonano kanały wentylacyjne.

W odnowionym obiekcie coś dla siebie znajdą mieszkańcy w każdym wieku. Najmłodszych, ale też nieco starszych ucieszy zjeżdżalnia, do której prowadzą schody w efektowniej, szklanej wieży. Na miłośników bardziej intensywnego wysiłku czekać będą komfortowe sale do fitnessu i dobrze wyposażona siłownia. Chwile relaksu zapewnią baseny, saunarium i jazcuzzi.

źródło: UM StargardKomentarze do artykułu

@anonimowy
2021-01-30 00:51:27
ile to juz trwa...prawie tyle ile budowali katedre....
Oceń post: +2 / -0
@anonimowy
2021-02-02 23:16:33
Piramide szybciej zrobili
Oceń post: +1 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


 
sznurowane damskie KORNECKI

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia