Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-07-11 odsłon: 178        
Pływamy od poniedziałku
Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował harmonogram zajęć na pływalni w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Kuśnierzy 7. Już od poniedziałku (8.07.) będzie można korzystać z wolnego pływania i basenu dla aktywnych. Wraca także popularny aqua aerobic.
Trwają intensywne prace remontowe w budynku przy ul. Szczecińskiej 35. Jakiś czas temu ruszyły zajęcia fitness, które na czas przebudowy przeniesiono do hali przy ul. Pierwszej Brygady. Tam można też korzystać z siłowni. Teraz w SP5 rozpoczynają się zajęcia na pływalni. Rano i wieczorem zaplanowano bloki basenowe dla aktywnych. W ciągu dnia jest też wolne pływnie oraz aqua aerobic. Wejściówki i karnety będą sprzedawane w recepcji w SP5 w godzinach funkcjonowania basenu – wejście od ul. Chrobrego. W poniedziałek (8.07.) ruszają także zapisy na aqua aerobic. Będą przyjmowane w godzinach pracy recepcji pod nr tel. 734 458 913. Cennik i szczegółowy harmonogram zajęć można znaleźć na stronie www.osir.stargard.pl.
Aktywni stargardzianie nie muszą rezygnować z regularnych ćwiczeń – OSiR prowadzi sprzedaż karnetów zarówno na grupowe zajęcia fitness, jak i trening personalny. Wejściówki można kupić w hali w godzinach 15:30-19:30. Siłownia jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-12:00 i 16:00-20:00 oraz w sobotę od 7:00 do 12:00, a zajęcia fitness odbywają się zgodnie z harmonogramem. Wszystkie aktualne informacje można znaleźć na facebookowym profilu Ośrodka Sportu i Rekreacji i na stronie www.osir.stargard.pl.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia