Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-02-01 odsłon: 625        
Po konsultacjach Parku Panorama
fot. www.stargard.pl
W Urzędzie Miejskim odbyły się konsultacje społeczne w sprawie budowy placu zabaw i rekreacji wraz z zagospodarowaniem terenu w Parku Panorama.
W spotkaniu udział wzięła projektantka Dominika Jackowski – z pracowni projektowej Jackowski Studio z siedzibą w Szczecinie, która opracowuje dokumentację dla tego zadania. Byli też pracownicy Wydziału Inżynieria Miasta oraz zainteresowani mieszkańcy.
Projektant przedstawiła rozwiązania dotyczące zagospodarowania terenu parku. Przedstawiona na konsultacjach koncepcja zakłada wykonanie placu zabaw dla dzieci młodszych i starszych, siłowni zewnętrznej, stołów do ping-ponga oraz wiaty edukacyjnej. Nadrzędnym celem projektu jest stworzenie miejsca rekreacji i wypoczynku dla wszystkich grup wiekowych.

Z uwagi na fakt, że w 2018 r. planuje się wykonanie I etapu inwestycji zgłoszonej do realizacji w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego, zdecydowano, że w pierwszej kolejności wykonany będzie plac zabaw dla dzieci młodszych na nawierzchni piaszczystej wraz z oświetleniem i elementami małej architektury (ławki i kosze na śmieci).

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułu

@anonimowy
2018-02-04 09:00:42
Ten park jest trochę na uboczu miasta. Mieszka tam stosunkowo mało osób. Pobudowany tam plac zabaw będzie wykorzystywany racze w sposób okazjonalny. Czy jest sens inwestować kupę kasy dla małej grupy osób. Ala skoro mieszkańcy tak chcą to trudno.
Oceń post: +0 / -0
@anonimowy
2018-06-01 09:11:50
Czy nowy plac budowy w parku Panorama ogrodzony szczelnym, blaszanym płotem to początek realizacji zadania z Budżetu Obywatelskiego ?
Zauważyłem go kilka dni temu (maj 2018r). Niestety, nie mogę nic więcej na ten temat powiedzieć ponieważ na ogrodzeniu nie ma żadnej tablicy informacyjnej. Może portal zajmie się tematem ?
Oceń post: +0 / -0
admin
2018-06-01 10:48:46
Sprawdzimy. Poinformujemy?
Oceń post: +0 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Jęczydół 85 tyś
 
KLAPKI NIK profilowane

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia