Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Najnowsze posty forum: Cwaniak ...
Najnowsze posty aktualności: Cyrk przyjechał?:) ...

paliwaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-02-01 odsłon: 164        
Po konsultacjach Parku Panorama
fot. www.stargard.pl
W Urzędzie Miejskim odbyły się konsultacje społeczne w sprawie budowy placu zabaw i rekreacji wraz z zagospodarowaniem terenu w Parku Panorama.
W spotkaniu udział wzięła projektantka Dominika Jackowski – z pracowni projektowej Jackowski Studio z siedzibą w Szczecinie, która opracowuje dokumentację dla tego zadania. Byli też pracownicy Wydziału Inżynieria Miasta oraz zainteresowani mieszkańcy.
Projektant przedstawiła rozwiązania dotyczące zagospodarowania terenu parku. Przedstawiona na konsultacjach koncepcja zakłada wykonanie placu zabaw dla dzieci młodszych i starszych, siłowni zewnętrznej, stołów do ping-ponga oraz wiaty edukacyjnej. Nadrzędnym celem projektu jest stworzenie miejsca rekreacji i wypoczynku dla wszystkich grup wiekowych.

Z uwagi na fakt, że w 2018 r. planuje się wykonanie I etapu inwestycji zgłoszonej do realizacji w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego, zdecydowano, że w pierwszej kolejności wykonany będzie plac zabaw dla dzieci młodszych na nawierzchni piaszczystej wraz z oświetleniem i elementami małej architektury (ławki i kosze na śmieci).

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułu

@anonimowy
2018-02-04 09:00:42
Ten park jest trochę na uboczu miasta. Mieszka tam stosunkowo mało osób. Pobudowany tam plac zabaw będzie wykorzystywany racze w sposób okazjonalny. Czy jest sens inwestować kupę kasy dla małej grupy osób. Ala skoro mieszkańcy tak chcą to trudno.
Oceń post: +0 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Chociwlu
 
sznurowane damskie KORNECKI

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia