Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-04-04 odsłon: 167        
Podsumowanie świątecznych dni
Dzięki wzmożonym działaniom policji i zwiększonej liczbie patroli na drogach tegoroczne święta przebiegły spokojnie. Na drogach naszego województwa doszło do 8 wypadków. Policjanci nie odnotowali większych utrudnień, a liczba zarejestrowanych zdarzeń była znacznie mniejsza w porównaniu do analogicznego okresu z lat ubiegłych.
Podczas świątecznego, przedłużonego weekendu zachodniopomorscy policjanci wyeliminowali z dróg 52 nietrzeźwych kierujących.
Na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie podczas świątecznego okresu nie odnotowano wypadków drogowych. Stargardzcy funkcjonariusze interweniowali przy sześciu niegroźnych kolizjach. Ujawnili kilkudziesięciu sprawców wykroczeń, którzy zostali ukarani mandatami.

Ponownie apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do aktualnie panujących warunków na drodze. Pamiętajmy także, że wsiadanie „za kółko” po spożyciu alkoholu to przestępstwo, które może skutkować tragicznymi konsekwencjami dla wielu osób.


źródło: Policja StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Jęczydół 85 tyś
 
Sandałki KORNECKI

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia