Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty aktualności: Piramide szybciej zrobili ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2021-04-06 odsłon: 52        
Policyjne podsumowanie okresu świątecznego w powiecie stargardzkim
fot. KPP w Stargardzie
Dla policjantów okres świąt to zawsze czas intensywnej pracy, szczególnie w aspekcie zapewnienia bezpieczeństwa na drogach. Mundurowi kontrolowali prędkość, stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów.
W okresie od 2 do 6 kwietnia stargardzcy mundurowi interweniowali łącznie 258 razy. Policjanci prewencji zatrzymali łącznie 8 sprawców przestępstw kryminalnych oraz 4 osoby poszukiwane. Dwóch zatrzymanych sprawców uszkodzenia ciała za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Funkcjonariusze ruchu drogowego w okresie świątecznym ujawnili 102 wykroczenia, z czego 51 dotyczyło przekroczenia dozwolonej prędkości. Trzech kierujących straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o 51 km/h. Zatrzymanych zostało także dwóch kierujących, którzy prowadzili auta będąc w stanie nietrzeźwości.

Podczas tegorocznych świąt stargardzcy policjanci dbali o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu. Mniejszy ruch na drogach nie jest nigdy gwarancją bezpieczeństwa. Nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Policjanci ruchu drogowego dbali o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących. Kontroli drogowych można było spodziewać się na głównych trasach prowadzących przez nasz powiat, ale także tam, gdzie mieszkańcy wskazali punkty na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jak zawsze, nie było żadnej tolerancji dla pijanych kierowców oraz dla agresji na drodze.

źródło: KPP w StargardzieKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
SZPILKA ACORD - skórzana

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia