Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty forum: Hello. And Bye. ...
Najnowsze posty aktualności: Aviva na telefon załatwiasz. ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-12-30 odsłon: 99        
Pomogli mamie 2 letniej dziewczynki błyskawicznie i bezpiecznie dojechać do szpitala
Policjanci stargardzkiej drogówki bez chwili wahania pomogli mamie 2 letniego dziecka, które jak wynikało z przekazanej informacji połknęło tabletkę do zmywarki. Dziewczynka miała pianę w buzi, więc zagrożenie było ogromne.
Dzień policjantów ze stargardzkiej drogówki zaczął się jak każdy inny. Przygotowanie do służby, pobranie sprzętu, odprawa służbowa. Ale każdy dzień w tej służbie jest inny. I tak było również tym razem.
Policjanci patrolujący nasze miasto zostali zatrzymani przez kierującą, która oświadczyła, że pilnie jedzie do szpitala z 2 letnią córką, która połknęła tabletkę do zmywarki.
Mundurowi bez chwili zastanawiania się, o sytuacji poinformowali dyżurnego stargardzkiej komendy, a następnie przy użyciu sygnałów błyskowych i dźwiękowych bezpiecznie przepilotowali kierującą do stargardzkiego szpitala, gdzie dziecku natychmiast udzielono pomocy.
Z informacji, którą posiadamy wiemy, że dziewczynce nic poważnego się nie stało.
Pomagamy i chronimy zgodnie ze słowami roty, który każdy z nas wypowiadał wstępując w policyjne szeregi. Bez względu na porę i czas jesteśmy gotowi zawsze nieść pomoc.

źródło: KPP w StargadzieKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
Sandałki KORNECKI młodzieżo

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia