Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2017-10-04 odsłon: 780        
Ponad pół tysiąca wniosków o Kartę Seniora
fot. www.stargard.pl
Codziennie kilkadziesiąt osób składa w Urzędzie Miejskim wnioski o wydanie Stargardzkiej Karty Seniora (SKS). Ubiega się o nią już ponad 500 seniorów. Wydawanie kart rozpocznie się w połowie października.
Podczas niedawnego festynu w ramach II Stargardzkich Dni Seniora wniosek złożyło 99 osób, a kolejne 200 zabrało formularz. Na parterze Urzędu Miejskiego przy ul. Czarnieckiego 17, pracownicy Biura Obsługi Klienta codziennie przyjmują kilkadziesiąt nowych wniosków.

– Formularze są bardzo proste i zawierają podstawowe informacje. Pomagamy w ich wypełnieniu. Aktualnie przyjęłyśmy już ponad 500 wniosków, lecz mamy świadomość, że uprawnionych do posiadania Stargardzkiej Karty Seniora jest ponad 13 tysięcy osób. Karty będziemy wydawać od połowy października. Będziemy dzwonić do każdej osoby, aby przyszła po odbiór karty – tłumaczy Joanna Wenz z Biura Obsługi Klienta.

Karta wydawana będzie bezpłatnie, na czas nieokreślony.
Wciąż przyjmowane są deklaracje od stargardzkich przedsiębiorców, chcących przyłączyć się do projektu Stargardzkiej Karty Seniora. W tym celu należy pobrać i wypełnić deklarację, a następnie wysłać ją na adres Urzędu Miejskiego w Stargardzie lub złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta UM przy ul. Czarnieckiego 17.Załączniki - kliknij aby pobrać:
- Deklaracja firmy o przystąpieniu do SKS
- Wniosek o SKS


źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułu

@seniorita
2017-10-04 15:42:04
O co chodzi z tą karta?????
Oceń post: +1 / -0
admin
2017-10-05 07:30:58
Jak to o co?
Masz odpowiedni wiek, starszasz się o kartę, dostajesz.
Idziesz do firmy gdzie to honorują i płacisz mniej.
Oceń post: +0 / -0
@stary inwalida
2017-11-01 17:17:52
To jest lipa i wielki tryk co senior może kupić taniej, czy mogą kupić taniej leki czy żywność, bo co może stary nie dołęzny człowiek kupić, iść do kina czy do jakiegoś Związku na zebranie i słuchać bzdór i darmo płacić składkę Związkową, bo nap, ja jestem stary i chodze o kulach co oni mogoą mi oferować chyba nic. Powiem Wam, że wszędziej trzeba za wszystko płacić, chyba, że w TESCO lub Kauflant jak są przeceny, a ile tego możesz kupic na dwa lub trzy dni, bo żywność po dwóch czy trzech dniach jest śmierdząca i zielona nawet pies tego nie chce jeść, ta karta seniora to pic na wodę, aby zrobić reklamę o popierac Stargardzką władze, te numery to nie dla mnie.
Oceń post: +0 / -0
@anonimowy
2017-11-01 17:56:38
Przejrzałeś nas.
Wadza.
Oceń post: +0 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działki nad Miedwiem
 
TRAPERY MĘSKIE

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia