Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-02-04 odsłon: 738        
Porady prawne dla mieszkańców – nieodpłatnie
fot. www.stargard.pl
Osoby, które z różnych względów nie są w stanie ponieść kosztów pomocy prawnej mogą skorzystać z tych usług nieodpłatnie - zarówno na terenie Stargardu jak i w innych miejscowościach naszego powiatu.
Nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie przysługują osobie uprawnionej, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej. Wykaz punktów zlokalizowanych w Stargardzie znajduje się na stronie miejskiej, a także na stronie Stargardzkiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, które oferuje konsultacje i porady prawne dla lokalnych organizacji pozarządowych z zakresu funkcjonowania stowarzyszeń i fundacji, pisania i rozliczania projektów oraz konsultacje w zakresie spraw finansowych dotyczących organizacji NGO.

Jak informuje Starostwo Powiatowe, osoba uprawniona, przed uzyskaniem nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, składa pisemne oświadczenie, że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej. Oświadczenie składa się osobie udzielającej nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczącej nieodpłatne poradnictwo obywatelskie. Pomoc jest udzielana zgodnie z kolejnością zgłaszania się, po wcześniejszym umówieniu wizyty w punkcie, za pośrednictwem nr telefonów: 91 48-04-800 lub 91 48-04-923. Rejestracji w punkcie można również dokonać samodzielnie za pośrednictwem platformy internetowej.

Kobietom, które są w ciąży, udzielenie nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego odbywa się poza kolejnością. Szczegóły oraz punkty, w których świadczona jest pomoc są w załączniku.

Załączniki - kliknij aby pobrać:
- Nieodpłatne Porady Prawne


źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
ACORD sztyblety obcasy

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia