Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-10-08 odsłon: 45        
Przekazanie odblasków przez Urząd Miejski w Stargardzie do działań profilaktycznych stargardzkich funkcjonariuszy
fot. asp. szt Krzysztof Wojsznarowicz
Wczoraj w sali odpraw stargardzkiej komendy przedstawiciel Urzędu Miasta przekazał Komendantowi Powiatowemu Policji w Stargardzie insp. Robertowi Nowakowi zakupione odblaski przeznaczone do działań profilaktycznych na rzecz promowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Stargardzcy policjanci prowadząc różnego rodzaju spotkania profilaktyczne systematycznie wspierani są przez władze naszego miasta. Otrzymane kamizelki, zawieszki, czy też opaski przekazywane będą podczas codziennych patroli, a także wspólnych zaplanowanych działań profilaktycznych wraz z przedstawicielami Urzędu Miejskiego w Stargardzie. Profilaktyka ta skierowana będzie do mieszkańców naszego miasta i dotyczyć będzie bezpiecznego poruszania się po drogach przez pieszych, rowerzystów, oraz kierujących.

To już drugie takie wspólne działania przedstawicieli naszego miasta wraz ze stargardzkimi funkcjonariuszami. Akcje te mają na celu uświadomienie wszystkim jakie ryzyko niesie za sobą bagatelizowanie przepisów dotyczących noszenia elementów odblaskowych.

Pieszy, czy też rowerzysta w zderzeniu z autem ma małe szanse na nieodniesienie żadnych obrażeń. Posiadanie na sobie elementów odblaskowych po zmroku, czy też w dni deszczowe kiedy widoczność jest ograniczona pozwala kierowcom na dostrzeżenie pieszego, czy rowerzysty z dalszej odległości. Pozwala to na odpowiednio wczesną reakcję.

Pamiętajmy !!!

„Jestem bezpieczny – bo jestem widoczny”


źródło: asp. szt Krzysztof WojsznarowiczKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
KLAPKI damskie koturny

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia