Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-06-25 odsłon: 265        
Pstryk ! Od posłanki Ławrynowicz
Wielu mieszkańców Stargardu szczególnie związanych z PO ale również obojętnych czy przeciwnych tej partii bardzo negatywnie przyjęło informację o powrocie posłanki Ławrynowicz na ławy sejmowe.
Najbardziej poirytowani takim obrotem sprawy byli działacze i zwolennicy PO, z których jakby zadrwił los. Bo trudno jest zrozumieć fakt, że po przegranych wyborach Pani Ławrynowicz ( jak pisze redaktor Drążek) skonfliktowała się ze środowiskiem które ją wyforowało na sejmowe piedestały, a dolaniem oliwy do ognia jest prawda, że rzuciła legitymację partyjną. Dlatego trzeba współczuć członkom i zwolennikom tej partii, gdyż jej decyzja powrotu do sejmu bardzo mocno z nich zakpiła. Poza tym przykro, ponieważ takie działania zawsze kładą się ogromnym cieniem i spadkiem zaufaniu do takiej organizacji partyjnej. Tę sprawę dokładnie zna Pan Poseł, a obecnie Europoseł Bartosz Arłukowicz. W tym przypadku zbędny jest jakikolwiek komentarz, ponieważ po opuszczeniu przez Panią Zofię szeregów partyjnych, Pan Arłukowicz przejął opiekę nad stargardzkimi strukturami PO, a obecnie wakat po nim ( bo poszedł do europarlamentu) w „ nagrodę” przejęła Pani Ławrynowicz.

źródło: Edward Kormański - List od internautyKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
KACPER męski pantofel

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia