Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Najnowsze posty forum: Ja bede miała zielony czepek. ...
Najnowsze posty aktualności: Wiem. Przyjmuję do wiadomości. ...

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-05-11 odsłon: 206        
Quiz głoskowania
fot. Anna Wręczycka
W dniu 9 maja 2018r. odbył się zorganizowany przez Annę Wręczycką z Przedszkola Miejskiego nr 3 oraz Karolinę Olchowa i Elizę Kozłowską z Przedszkola Miejskiego nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi Bajkowy Zakątek- II QUIZ GŁOSKOWANIA dla dzieci z oddziałów przedszkolnych. Do udziału w nim zaproszono wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych.
Celem konkursu było kształtowanie wrażliwości słuchowej na słowo, umożliwienie dobrej zabawy dzieciom, zaprezentowanie swoich możliwości przed większą widownią oraz integracja stargardzkich przedszkoli. W konkursie wzięło udział 12 dzieci reprezentujących PM Nr 1, PM Nr 3 , PM Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi Bajkowy Zakątek, PM nr 6 Promyczek z oddziałów przedszkolnych i z zerówki szkolnej. Dzięki Sponsorom - PEC, Urząd Miasa i cudownym paniom Dyrektor PM3 i PM 5 . Wszystkie dzieci, jak i towarzyszące im osoby, mogły liczyć na poczęstunek. Wszyscy laureaci i uczestniczący w konkursie otrzymali upominki, dyplomy, pamiątkowe butony, nagrody oraz pierwsze trzy miejsca puchary dla przedszkola ufundowane również przez Sponsorów, których pozyskały organizatorki konkursu. To był bardzo miło spędzony czas.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli przeżyć takie emocje jeszcze nie raz

źródło: Anna WręczyckaKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Stargardzie
 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia